Kniha návštev - Trenčianský letecký zväz

hľadať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Kniha návštev

O nás
6 Komentáre

Krajčír Jozef, Ing.
2015-12-22 16:46:47
Kolegovia letci, čítam vašu stránku pravidelne. Je spracovaná výborne, ale hlavne obsahom vás nádherne reprezentuje. Želám vám všetkým príjemné a pokojné Vianoce, úspešný rok 2016, nech sa vám splnia vaše plány. S pozdravom.
Krajčír Jozef, Ing.
2016-04-27 21:16:32
Priatelia, spolu s manželkou sme sa zúčastnili vami organizovaného zájazdu do Bratislavy s ideou spomienky na M.R.Štefánika. Zájazd obsahovo dobre pripravený, zabezpečený, vrátane pekného počasia. Skutočne nezabudnuteľné zážitky či už na kolektív účastníkov, spoločné fotografie pod sochou slovenského velikána, na plavbu loďou, návštevu Devína a planetária v Hlohovci. Veľmi pekne ďakujeme, želáme veľa podobných aktivít. Radi sa ich zúčastníme. S pozdravom.
Ing.J.Krajčír
2018-02-07 10:29:07
Vážení priatelia a kolegovia,
srdečne ďakujem prezidentovi Slovenského leteckého zväzu gen. Dr. M. R. Štefánika, predsedovi pobočky SLZ v Trenčíne za prejavenú poctu, ktorej sa mi dostalo udelením Plakety k 25. výročiu založenia SLZ. Táto pocta je aj ocenením dlhoročnej spolupráce dvoch klubov s vojenským zameraním svojich činností. Klub vojenských výsadkárov a SLZ pobočka Trenčín sú od seba neodlučiteľné kluby. Bez vás by sme my, výsadkári, nemohli plniť úlohy výsadkového výcviku, zoskoky z lietadiel, vrtuľníkov, ani plniť špeciálne úlohy vzdušného prieskumu. Ocenenie je o to hodnotnejšie, že mi bolo udelené na našej výročnej členskej schôdzi KVV Trenčín za prítomnosti nášho prezidenta KVV SR a pozvaných hostí. Ďakujem, želám vám všetkým veľa zdaru vo vašej práci. Plk.v.v. Ing. Jozef Krajčír, Trenčín.
Krajčír Jozef, plk.v.v.
2018-11-02 09:52:10
Vážení, je čas návštev hrobov našich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Svetlo v kahančekoch vyvoláva spomienky z ich života. V obci Závod som si takto spomenul aj na rodáka, generálporučíka Jozefa Michala Preleca. Robím to vždy pri návšteve mojej rodnej obce. Prikladám fotografiu jeho pohrebnej dosky. S pozdravom J.Krajčír.
roman
2020-05-22 14:08:36
len dodatok k p.steklemu.za kauzu muzeum v slavicine a dalsie na cierno predane letecke exponaty sa moze hanbit.podrazil vsetky clenov,co sa venovali leteckej historii.len by som sa ho verejne niekde opytal,kde dal tie stotisice slovenskych korun co na tom zarobil.a takehoto cloveka,zlodeja este ospevujete.ako sa hovori,vrana k vrane sada....sa necudujem ,ze sa spojil s kanisom,tiez peknym zlodejom.
tento odpad davate za vzor mladym????hroza.
roman
2020-05-22 14:31:33
este par predanych veci- motor db605 z "kykuly" predal za 90000,-Kc
- zameriavac norden z bombardera co padol na
inovci za 100000,-Sk......atd.
na jeho mieste by som cusal a bol hlboko ukryty niekde v kanaly.
tusim,ze uz nanho bola podana aj zaloba.pekny vzor.
 
 
Hľadať
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky